Hakkımızda

EMA PLAST, doğa dostu ürünlerin lider ve güvenilir üreticilerinden biridir. Ayrı olarak tek kullanımlık köpük ürünleri üretilir. EMA PLAST, Yüksek teknolojili tek kullanımlık ürünlerinin üretimini 80.000 m2 alan altında gerçekleştirmektedir. 20.000 m2 kapalı 60.000 m2 açık, alan Türkiye’de Karaman ili Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır.

Misyonumuz

Kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen kusursuz hizmet ve kalitesiyle müşterilerin istek ve beklentilerini satın almadan, üretime satıştan sunuma uzanan bütün süreçlerde ISO 9001:2015 kalite standartlarının gerektirdiği kaliteli üretim ile en ekonomik şekilde, istenen özelliklerde ve zamanında gerçekleştirerek müşteri odaklı, sürekli iyileşmeyi hedefleyen çalışanların katılımını sağlayan yönetim anlayışını benimsemekteyiz.

Vizyonumuz

EMA PLAST olarak Başarılarımızla öncü olmak, Güçlü bir iletişimle insan sağlığı ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemek Kusursuz hizmet için; Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşterilerimizin istek ve beklentilerinin istenen özelliklerde estetik, ergonomik olarak en üst seviyede karşılamak Kàrlı ve uzun dönemli büyümenin sağlanması, Büyümeyi gerçekleştirmek için, pazar payının artırılması, Ürün ve yenilikçi Ar-Ge çalışmalarıyla hızla değişen dünyada, daha fazla müşteriye ulaşarak kàrlılığımızı artırmak Paydaşlarımızla geleceğin garanti altına alınması için el ele topluma değer oluşturmak EMA PLAST olarak lider ve saygın bir dünya markası olmaktır.